Általában sokmminden hoányzik ma. Többek közt dikaknál a világ megértésének képessége is. És mivel tömegek nem értik a világot amiben élnek, reflektálni sem képesek rá.
De lehet szerkeszteni. A komment melletti 3 pontra (jobb oldalon) kattintva az edit megnyomása után szerkeszthető. Talán még időkorlát sincs. Az utánam írt kommentedre reagálva szerkesztem. De lehet.
Általában hiányzik az átfogó etikai diskurzus, ezért nem működik az AI-nál sem. Szerintem.
Általában sokmminden hoányzik ma. Többek közt dikaknál a világ megértésének képessége is. És mivel tömegek nem értik a világot amiben élnek, reflektálni sem képesek rá.
Bocsánat. Sok a gépelési hiba benne. "dikaknál"=sokaknál
Semmi baj, értettem. :) Sajnos nem lehet módosítani a kommentet.
De lehet szerkeszteni. A komment melletti 3 pontra (jobb oldalon) kattintva az edit megnyomása után szerkeszthető. Talán még időkorlát sincs. Az utánam írt kommentedre reagálva szerkesztem. De lehet.
A note-nál engedi. Próbáld meg most a saját kommenteden.
Az előtted lévő kommentembe beleírtam a végére. Az utánam írt kommentedre…….