10 Comments
User's avatar
hannahun's avatar

Általában hiányzik az átfogó etikai diskurzus, ezért nem működik az AI-nál sem. Szerintem.

Máté Szücs's avatar

Általában sokmminden hoányzik ma. Többek közt dikaknál a világ megértésének képessége is. És mivel tömegek nem értik a világot amiben élnek, reflektálni sem képesek rá.

Máté Szücs's avatar

Bocsánat. Sok a gépelési hiba benne. "dikaknál"=sokaknál

hannahun's avatar

Semmi baj, értettem. :) Sajnos nem lehet módosítani a kommentet.

N.Sandra's avatar

De lehet szerkeszteni. A komment melletti 3 pontra (jobb oldalon) kattintva az edit megnyomása után szerkeszthető. Talán még időkorlát sincs. Az utánam írt kommentedre reagálva szerkesztem. De lehet.

hannahun's avatar

A note-nál engedi. Próbáld meg most a saját kommenteden.

N.Sandra's avatar

Az előtted lévő kommentembe beleírtam a végére. Az utánam írt kommentedre…….